נעים לחייך...

ד"ר אייל תגרי מומחה לשיקום הפה 

ד"ר אייל תגרי מומחה לשיקום הפה

נעים לחייך ולהכיר, ד"ר אייל תגרי בוגר בית הספר לרפואת שיניים של הדסה עין כרם משנת 1986 ובעל תעודת מומחה בשיקום הפה מטעם משרד הבריאות משנת 1993. מאז 1996 הקמתי מרפאה פרטית שמרכז עיסוקה  בשיקום הפה, השתלות ואסתטיקה. בתוך כך, הוסמכתי במינוי כיועץ ומומחה מטעם בתי המשפט בנושאים הקשורים להערכת נזקים, עלויות ונושאי רשלנות טיפולית ברפואת שיניים ואף כתבתי ופירסמתי מאמרים בנושאים אלו.

פרט לעיסוק הישיר ברפואת שיניים ושיקום הפה, אני עוסק בלימוד תהליכי החשיבה ואופן קבלת ההחלטות האנושי והצורה שבה הם משפיעים על תהליכי הלימוד וקבלת ההחלטות של המטופל ושל הרופא המטפל.

בעברי היותר רחוק, בוגר בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה, ובעל תואר "טכנאי מכשור ובקרה" משנת 1978. מאז לא נחתי על זרי הדפנה הן בפן הטכני ובהמשך לרקע מקצועי ונוסף זה, הבא לידי ביטוי בהבנה הביולוגית/מכנית החשובה כל כך בתחום רפואת השיניים – ובייחוד בעידן השתלים ותכנון ממוחשב ובעקבות כך במכשירים וכלים שפיתחתי במהלך השנים. על כך אני מפרט ב "טכנולוגיות אישיות".

וקטור חץ

תחביבים
חשובים לבריאות

עולמנו גדול ועשיר, ולכל אחד מאיתנו תחביבים ותחומי עניין מרובים, מעבר לעיסוק המקצועי המיוחד שלו. כמו שלדני קושמרו יש התרגשות מקרחון באלסקה, גם עבורי יש תחביבים מרגשים וגם לכם.


אני שמח ומתרגש לשתף אתכם בתחביביי: אופנועים, מחשבים, תהליכי מחשבה והחלטות, מדיטציה, הורות אמנות ועוד. תגובות והעשרות הדדיות תתקבלנה בברכה.

מועדון האופנועים הישראלים ישמח לקבל אתכם לשורותיו, ויפעל לקידום האופנוען בארץ...

אליהו גולדרט ותיאוריית האילוצים, 

( Theory of Constraint ) מלמדת אותנו לנתח מצבים מורכבים ולהבין את "השרשרת הקריטית".
פרופ' דניאל כהנמן, חתן פרס נובל, לימד אותנו על הפן הפסיכולוגי של קבלת החלטות. מרתק...
פרופ' דן אריאלי המשיך את עבודתו של כהנמן, וכתב לנו את הספר עלינו עצמנו: "לא רציונלי, ולא במקרה"...

אני סבור

שלא במקרה הגעתם עד כאן ...

רפואת שיניים

עפ"י ד"ר תגרי

מאמין
בערכים אישיים ו...

כאמרת חז"ל "דרך ארץ קדמה לתורה", עוד לפני, או מעבר, ל"רפואת השיניים" של הרופא, קובעת אישיותו, ערכיו ומדיניות המרפאה, את דרכי הפעולה והטיפול שיזכו להם המטופלים.

אני נוהג להתבדח עם המטופלים, ולומר להם "אני רופא שיניים, לא דיפלומט". במרפאתנו, יאמרו לכם, בעדינות אך בבירור, את המצב הרפואי של המשנן. לא נייפה ולא נכחד מכם דבר. 

גם אם השחזור הקיים בפה הינו בן שנה, במידה והינו לקוי, נאמר לכם זאת, גם אם זו אמת לא קלה לעיכול. לעומת זאת, לעיתים סובר מטופל כי עבודה מסוימת בפה אינה טובה, ואילו בדיקותינו מדגימות כי בנסיבות הקיימות, הרופא ביצע את המיטב עבור המטופל. גם במקרה זה נאמר לכם ונסביר לכם את הדבר.

אני מאמין ברוח האדם, בצדק, באמת ובמוסר.
שהם יקרים וחשובים מפז. אינני מהסס לצאת לביקורת כנגד עמית למקצוע, אם זה ביצוע טיפול לקוי וגרם נזק למטופליו, כמו גם לא ישלה מטופל כי יעזור לו לתבוע את רופאו הקודם, רק עקב העובדה שלמטופל יש טענות אלו ואחרות כנגד הרופא המטפל.​

וקטור חץ מפנה