הטכנולוגיות והפיתוחים של ד"ר תגרי!

ד"ר תגרי בזמן טיפול שיקום הפה

כחלק  מהשאיפה המתמדת כרופא החושק בשיפור נוהלי עבודה וכלים שיסייעו לי בעבודתי מיזה שנים ובהמשך לרקע הטכני בשירותי הצבאי פיתחתי וממשיך לפתח כלים טכנולוגיים ומשתמש בהם בטיפול בלקוחות המרפאה. צורת פעולה זו משפרת הן את השירות הניתן למטופלים, והן את ההנאה  מהעבודה של צוות המרפאה. להלן מספר דוגמאות לפיתוחים, את חלקם לצערנו עדיין לא ניתן לפרסם.

התקנת מפסקי חשמל המופעלים באמצעות הרגליים

המצמצמים למינימום את סכנת העברת זיהומים. מתקן זה מחובר לבסיס הכיסא אשר עליו יושב/ שוכב המטופל, והמפסקים שעל פניו מפעילים את מסכי המחשב, או מתקן הראייה \ הגדלה ואת מפסקי עוצמת המוסיקה ממערכת השמע המשוכללת הקיימת במרפאה. 

מפסק בפיתוח אישי

מערכת הגדלה ותאורה

מערכת הגדלה ותאורה הינה מתקן המשלב משקפיים מגדילות ותאורת סיב אופטי.

את המתקן הנפלא הזה ניתן לראות ברקע העמוד ובסרטון הבא הסבר מפורט.

את עיצוב ובניית המתקן תכננתי יחד עם חרט מומחה. המתקן משלב משקפיים מגדילות ותאורת סיב אופטי. הגורם המייחד מתקן זה ממתקנים דומים, נעוץ בחלק המחזיק את הסיב האופטי, מחובר באופן קבוע, כך שהתאורה הישירה מאירה את שטח העבודה, הן בעת השימוש במשקפיים המגדילות, והן בעת עבודה בלעדיהן.

 

עוצמת התאורה של הסיב האופטי הינה פי 2 ממנורה דנטלית ישירה, ומאפשרת לרופא לא רק מבט רגוע וממוקד (עקב האור הממוקד העוקב אחר המבט), אלא גם משחררת את ידו של הרופא, מחיפוש מתאים והתאמה בלתי פוסקת של ה"תאורה מעל הכיסא" הנמצאת בשימוש רגיל.

שימוש במכשור זה מאפשר לי כרופא לבצע טיפול בתנאים נוחים ככל האפשר, תוך שליטה בשדה הטיפולי ובכך לקבל תוצאות אופטימליות הן בתוצאה הטיפולית והן מבחינת אי הנוחות והזמן הנדרש להשגת  התוצאה האופטימלית