ייעוץ וחוות דעת שניה​

בניגוד לחוות דעת רפואית, העוסקת בטיפולי העבר שהמטופל עבר, הביטוי "חוות דעת שניה" מתייחס לטיפולים עתידיים (כיום ובעתיד) שעל המטופל לעבור.

מטופלים הנמצאים בפתחו של טיפול נרחב, מבולבלים לעיתים ממגוון האפשרויות הטיפוליות העומד בפניהם, ולחילופין מרגישים כי היו רוצים לשמוע מהרופא המטפל, או מהצוות המטפל, עוד אפשריות טיפוליות.

כל רופא או צוות נוטה לבחור את הפתרון המועדף עליו, לעיתים מסיבות שאינן עולות בקנה אחד עם טובת המטופל, כגון רק טיפולים הניתנים במרפאה, טיפולים רווחיים יותר, או אף צמצום האפשרויות עקב חוסר ידע ועדכון הידע של הרופא או צוותו...

בנוסף, במקרים רבים אין הצוות המטפל מפרט באופן מובנה את כל היתרונות והחסרונות של כל אפיק טיפולי.

מסיבות אלו מבקשים מטופלים רבים לקבל חוות דעת שניה, ייעוץ רפואי נוסף, לפני קבלת החלטה על תוכנית טיפול רפואית, במיוחד כאשר מדובר בתוכנית נרחבת או שאינה הפיכה (עקירת שיניים והנחת שתלים, ניתוחים נרחבים וכד'). 

מתן חוות דעת שניה וייעוץ למתרפאים הינם חלק בלתי נפרד מהעיסוק והטיפול הרפואי של דר' תגרי. באופן זה אנו מאפשרים לרוצים בכך לקבל מידע ישיר וללא פניות ביחס למצב קיים ו/או ביחס לתוכניות הטיפול שהוצעו. 

לאחר קבלת הייעוץ הנוסף יכולים המטופל\ת להבין טוב יותר את אפשרויות הטיפול העומדות בפניהם, להעריך את הסיכויים והסיכונים הכרוכים בכל אחת מהאפשרויות ולקבל החלטה מושכלת בדבר דרך הטיפ

רוצים לקבל ייעוץ וחוות דעת שניה מד״ר תגרי?

צרו עמנו קשר!

רח' ברודצקי 43 כניסה ב', בסמוך לקניון רמת אביב

טלפון: 03-5223-222 / Email: office@dr-tagari.co.il

03-5223-222